Blog

Orogold 24K Altın İçerikli Ürünleri ve Göz Altı Mucizesi

http://www.sebibebi.com/2016/04/orogold-24k-altn-icerikli-urunleri-ve.html

a9

Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde Orogold tarafından ürünlerini tanımam ve cilt bakımı yaptırmam için bir davet geldi. Hatta yılbaşından önce gelmişti ama ancak fırsat buldum diyelim. Orogold High-end yani yüksek fiyatlı marka kategorisinde. En önemli özelliği en iyi iletken olan altını kullanmaları. Tüm ürünlerinin içinde 24 ayar yenilebilir altın var. Bu sayede ürünlerinin cilt tarafından çok iyi emildiği ve çalıştığı söyleniyor.
a1

Öncelikle cildime Orogold “24K multivitamin deep peeling” ürünü ile peeling yapıldı. İçerisinde yine 24K altın , A,B,C ve E vitaminleri var. Çok az uygulama yettiği için 1 yıl kullanılabildiği söyleniyor. Bu güne kadar kullandığım en değişik peeling. İnstagramda paylaşmıştım. Jel kıvamında ürünü yüzünüze yaydığınoız anda deriye benzer şeyler hamam kesesindeki gibi elinize geliyor. Bunun tamamının deri değil o deriyi toplayan bir madde olduğu söylense de peeling sonrasında cildimin aydınlandığını gözlerimle görebiliyorum. Evde kullandığımda arkasından uyguladığım serum ve krem eskisinden çok daha çabuk emildi ve sabah kalktığımda yüzüm hala kusursuzdu. Sonuç olarak makyajım da çok ince bir fondötenle kusursuz göründü diyebilirim. Bu peelingi evde uyguladığımda gözümle görünmeyen ayva tüylerim özellikle çene bölgemdekilere bu derimsi parçalar tutundu. Yapıştı hatta. Çektiğimde tüye tutunduğu için canımı yaktı. Alkollü tonikle ve pamukla bastırarak çıkardım. Salonda aşağıdaki temizleyici ile çıkarmışlardı. Ben temizleyici kullanmadan temizledim. Belki bununla ilgilidir.
100 ml. Fiyatı 549 TL
https://www.beymen.com/p_orogold-peeling_75506
as2

Yukarıda yazdığım gibi cildim 24 K Vitamin C Facial Cleanser Gel ile temizlendi. Bu jel de 24K altın, Provitamin B5 ve C vitamini içeriyor. Yüzümü ıslak havlu ile silip ytemizledikten sonraki hissin pamuk gibi olduğunu belirtmeliyim.

Peki nedir bu C vitamini? Neden kullanılan ürünlerde var?

C vitamini en bilinen antiaging etkili vitamindir. Cilt yaşlanmasını geciktirerek cildin kolojen seviyesini artırıyor. Nemlendiriyor. Cilde uygulandığında kırışıklıkları özellikle ince çizgileri azaltma etkisi ve leke açma özelliğiyle ünlü.

80ml. Fiyatı: 399 TL

https://www.beymen.com/p_orogold-jel-temizleyici_75502_31065
as4

Hemen sonrasında yeni ürünleri 24K Vitamin C maskesi yüzüme sürüldü. Bu sürülen maskenin doygunluğu elimimi yüzüme sürmeden hissedilebiliyor. Elimi yüzüme dokundurduğumda de sanki ciltteki tüm boşlukları dolduran pürüzsüz bir jel tabaka ile kaplıydı. İçeriğinde yine altın ve A, C ve E vitaminleri, fındık ve mandalina özü var.
110 gr. 699 TL
https://www.beymen.com/p_orogold-bakim-maskesi_75553_31065
as5

Daha sonra dokusuna bayıldığım 24K Nano Ultra Silk Serum sürüldü. Be serum nano seviyede ince olduğundan cilt tarafından en alt tabakalara kadar ulaşıyor ve cildi onarıyormuş. Benim anlık tecrübemde hissettiğim şey yüzüme işlenerek çok ince ve kaygan hale getirilmiş bür ürün sürülmüş gibiydi. Verdiği yumuşaklık hissi gerçekten mükemmel. Cildim anında renk değiştirdi. Yani solgunken daha pembemsi canlı bir görüntüye kavuştu. Şişeyi büyüttüğünüzde içindeki altın parçalarını görebilirsiniz.

Bu ise hepsinden pahalı. 1500 TL (en pahalı ürünü bu değil bu civarda çok ürünü var, en pahalı ürünü aşağıya ekleyeceğim)
a6

Orogold 24k bio-brightening dark circle eye solution spf30 göz kremi koyu halkaları azaltıyor dendi. Benimki gibi genetik olarak içeri göçük gözlerdeki morluğu gidereceğini sanmasam da yapısı itibari ile sürdüğünüz anda aydınlatıcı etkisi var. İçeriği tam dış ambalajı gibi sedefli ve yanar dönerli. Bu şekilde ışığı yansıtarak daha aydınlık görünmesini sağlıyor. Nemlendirici hissi çok yoğun. Neme doymak bilmeyen göz altım neme doydu diyebilirim.

Fiyatı 799 TL.

https://www.beymen.com/p_orogold-onarici_127033_31065
a7

Bu ise o mucizevi krem:

24K dmae deep wrinkle tightening solution.
Bu jel kıvamlı krem derin çizgileri ve asıl göz altı torbalarını mucizevi şekilde yok ediyor. Bana gönderdikleri örnek fotoğraftaki yaşlı hanımların göz altlarının kesinlikle manipulasyonla silindiğini düşündüm. Çünkü olması imkansızdı bana göre. Bir de torbanın yok olduğu tafarta bi blurluk fluluk var. Yani net değil. Meğerse nedeni üzerini kapladığı tabakadanmış. Yani o tabaka pürüzsüz gösteriyormuş. Hatta bulanık gibi diyebilirim. Bu kremin videosunu en altta izleyince siz de şaşıracaksınız. Bu kremin tedavi edici bir özelliği yok. Yani sadece 12 saat etkili. Çok fazla kahkaha atar göz altınızı çekiştirirseniz yapışkan yüzeyi esnettiğinizden daha çabuk bozulabiliyor.
Fiyatı bana 850 TL denmişti ama şu an gördüğüm kadarıyla 899 TL
https://www.beymen.com/p_orogold-onarici_75554_31065

Aşağıdaki iki fotoğrafa da yakından baktığınızda ürünün yaptığı etkiyi Mergül Hanım’ın üzerinde görebilirsiniz. Kendi ellerimle çektim.
a9

Hatıra fotoğrafımızda Mergül Hanım’ın bir gözü yine bu kremin etkisinde.
as6

İşte Orogold’un en pahalı ürünü:

Fiyatı 4.800 TL!!!!

https://www.beymen.com/p_orogold-onarici_75559_31065

Ne düşünüyorsunuz? Bütçeniz ne kadar olursa cilt bakımı için kesenin ağzını bu kadar açarsınız? Tüm fikirlerinizi yazmaktan çekinmeyin.

Burada Cleo Özlem’in üzerinde kremi test ettiğim videoyu bulabilirsiniz.

Bu videodaki makyajımın korkunç olduğunu biliyorum ama bir önceki M.A.C alışverişi videosunda yeni ürünleri test edip hemen arkasından bu videoyu çektiğimiz için lütfen kusura bakmayın. Bağlantısız izlediğinizde zevksizlik abidesi gelmesin hihihiih

9 Agustos 2014 – TURKISHNY.COM – OROGOLD

www.turkishny.com/entertainment/9-entertainment/158460-denise-richards-kleopatradan-ilham-almis

 

Denise Richards, Kleopatra’dan İlham Almış

MAGAZİN
CUMARTESI, 9 AĞUSTOS 2014 06:08 AM

Hollywood’un yıllara meydan okuyan ismi

Denise Richards, cilt bakımı teknikleri konusunda Kleopatra’dan ilham alıyormuş!

1971 doğumlu oyuncu, Orogold markasının altın ve inci tozlarının

işlenmiş halinden oluşturulan özel bakım ürünlerini kullanıyormuş.

Kullandığı ürünler; Kleopatra’nın 5 bin yıl önce yaptığı gibi altın

tozları yardımıyla cildi saflaştırıp gençleştiriyormuş.

Sabah

OROGOLD Ankara Lansmanı

OROGOLD Ankara Lansmanı

İçeriğinde 24K altın barındıran ve tüm cilt tipleri için ideal çözümler sunmayı amaçlayan OROGOLD, geçtiğimiz ay Ankara CEPA Douglas mağazasında bir tanıtım etkinliği düzenlemişti.
Orogold ürünlerini uzmanından dinlemek hem de bu ürünlerle cilt bakımı yaptırmak üzere  ben de bu etkinliğe katıldım.

Yasemin Hnm. hem ürünleri tek tek tanıttı, hem de cildimin ihtiyacına göre bir cilt bakımı uyguladı.  Genel olarak ürün lansmanlarında yapılan cilt bakımları mini bir programdan oluşur ve ürünün etkilerini birkaç kullanımdan sonra daha iyi görebileceğiniz söylenir.
Ancak  OROGOLD çok farklı. İlk kullanımda sonuçları görebiliyorsunuz. Cildim resmen ışıl ışıl parladı, aydınlandı.
Kullanılan tüm ürünleri beğendim ancak çok çok beğendiğim iki ürünü özellikle sizlerle paylaşmak istedim.

Bu ürünlerden ilki  24 K Deep Peeling Jel. Altın tozlarıyla birlikte  C ve E vitamini, yeşil çay, ascorbic asid gibi etken maddeler içeriyor. İçeriğinde tanecikleri olmayan bir peeling. Kuru cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak uyguluyorsunuz, sanki kese yapmış gibi ölü deriler pütür pütür çıkmaya başlıyor. Ilık suyla yıkadığınız anda  cildinizdeki aydınlığı ve parlaklığı farkediyorsunuz.  Fiyatı 299 TL

Çok beğendiğim bir diğer ürün ise  24K Bionic Complex Thermal Mask. 

Özellikle siyah nokta ve geniş gözenekler için arındırıcı maske Su ile birleştiği anda cildi  ısıtma özelliğine sahip. Yüzünüz ısınıyor, gözenekleriniz açılıyor, bu arada içeriğinde 24K altın barındıran ürün de cildinize nüfuz ediyor. Ilık su ile durulandığı anda etkisini görüyor ve hissediyorsunuz. Cildiniz yenilenmiş,  tüm kirlerden arınmış, pırıl pırıl ve yumuşacık oluyor. Fiyatı 499 TL.

Peeling işleminden sonra maske,  serum, göz kremi ve nemlendirici uygulanarak bakım işlemim tamamlandı. Cildim bebek cildi gibi oldu sanırım artık  Kleopatra’yı daha iyi anlayabiliyorum :))

OROGOLD ürünleri fiyat olarak   herkesin kolayca alabileceği ürünler değil ama bildiğimiz high-end markalarla arasında da büyük uçurumlar yok. Ürünler içerikleri dolayısıyla çok etkili ve oldukça uzun süre size yetecek ölçüde. Bazı ürünleri ise alıştığımızdan büyük, örneğin hep 15 ml olarak aldığımız göz kremi bu markada 30 ml.

Marka sık sık özel kampanyalar düzenleniyor. Sevgililer Günü için özel bir kit hazırlanmış, duyurusunu sizlerle paylaşacağım.
Ben kendi adıma çok istediğim ürünler için özel bütçe ayırmaya başladım, sizin denediğiniz ürünler varsa yorumlarınızı merakla bekliyorum 🙂

OROGOLD Ürün satış noktaları :
Harvey Nichols ( İstanbul , Ankara ) ,
Brandroom ( Nişantaşı, Suadiye )
Beymen ( Zorlu AVM )
Debenhams ( Cevahir AVM )
Douglas ( Kanyon, Cities, Capacity, İzmir  Borniva, Antalya, Bursa, Ankara Cepa)
 OROGOLD  ürünleri için doğa dostu çok sevdiğimiz hayvanlar üzerinde asla test yapılmamıştır.
 
www.orogoldcosmetics.com.tr
www.humer.com.tr
www.orogoldcosmetics.com
 

YILBASINDA-ISILDAYIN

YILBAŞI’NDA IŞILDAYIN!

YILBAŞI`NDA IŞILDAYIN!

Altının mikro ölçüdeki parçacıklarıyla diğer doğal içeriklerin bileşimi olan ’24K Gold C Vitaminli Booster Cilt Bakım Serumu’ cildinize kıyaslanmaz bir ışıltı ve aydınlık bir tazelik vaat ediyor.

Altının mikro ölçüdeki parçacıklarıyla diğer doğal içeriklerin bileşimi olan ’24K Gold C Vitaminli Booster Cilt Bakım Serumu’ cildinize kıyaslanmaz bir ışıltı ve aydınlık bir tazelik vaat ediyor.

Antioksidan özelliği ile cilt gözeneklerini sıkılaştırıp, ciltteki renk pigmentasyonu dengeleyip cilde bambaşka bir enerji ışıltısı veriyor.

İçerisindeki C ve E vitamini ise kuruyan cildiniz için yoğun bir nem sağlayarak gunluk bakımınız için pırıl pırıl bir başlangıç olma özelliği taşıyor. Cildi, serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor.

Bileşimindeki 24 ayar altın, dokuların kaybettiği elastikiyetin tekrar kazanılması, kolajen kaybının azalarak mümkün olduğunca yavaşlatılması ve cilt sarkmasını önleyici olması açısından kaçınılmaz bir çözüm.

Kleopatra’nın 5.000 yıl öncesinde cilt hücrelerini canlandırmak için kullandığı altın içeriğini ürünlerinde kullanan OROGOLD Cosmetics, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın hücresel gelişimini uyarıp cildi tedavi ediyor.

Aynı zamanda hücresel yenilenmenin canlanarak hızlanmasını sağladıktan sonra cilltte sıkılaştırma etkisi de yaratıyor.

 

 

CİLDİM NE İSTER? 40′LI YAŞLAR / Mart 2014

CİLDİM NE İSTER? 40′LI YAŞLAR

Nem seviyesinin azalmasıyla elastikiyet kaybının ve çizgilerin iyice belirginleştiği bu yaşlarda, cilde dışardan destek verilmesi oldukça önemli. Özellikle yoğun bakım serumlarını bakım ritüelinize eklemelisiniz. Ayrıca cildinize sıkılık ve elastikiyet kazandaracak bir kremi sabah akşam cildinize masaj yaparak uygulayın. Hazırlayan; Nilay Yalçınkaya 

1

1. Ren, Bio Retinoid Anti – Ageing Concentrate, içerdiği antioksidanlar ve pro-vitaminler ile sıklık ve aydınlık sağlayan konsantre serum,30 ml, 320 TL
2. Atelier Rebul, Instant Lifting Serum, anında sıkılaştırıcı serum, 18 ml, 119 TL
3. Amway, Artistry Youth Xtend Enriching Eye Cream, içeriğindeki frenk üzümü ve antioksidanlarla göz çevresinin onarımına destek veren krem, 15 ml, 109 TL
4. Orogold, 24 K Dmae Lifting & Firming Cream, 24 ayar altın ve A, C, E vitaminleri içeren sıkılaştırıcı yoğun bakım kremi, 105 gr, 599 TL
5.Lierac, Cohernce L.IR Anti Wrinkle & Firming, sıkılaştırıcı ve yüz hatlarını belirginleştirici gece gündüz kremi, 50 ml, 225 TL

Marie Claire Mart 2014

EN İYİ SERUMLAR

GaleriGündemGüzellikGüzellik

Cilt bakımının en önemli adımlarından birini serumlar oluşturuyor. Cildinizin neye ihtiyacı olduğunu belirledikten sonra nazikçe temizlediğiniz yüz ve boynunuza nemlendiriciden hemen önce uygulayın. Nem eksikliği, leke problemi, kırışıklıklar, cansız bir görünüm gibi birçok sorunla mücadele etmek için ayrı ayrı formüle edilen bu serumlardan biri günlük bakım ritüelinizin parçası olmalı…

 

collagen-serum

ALL dergi Mart 2014

 

CİLDİNDE DETOKSU HİSSETMEK İSTEYENLERE

Önerilerimizle arınmış bir cilde sahip olabilirsiniz.

THALGO, Thalgo Cryodetox Mask, haftada iki kere kullanabileceğiniz bu maskeyle toksinlerin cildinizden atılmasına destek verebilirsiniz. 50 ml, 115 TL

SISLEY, D-Tox, adaçayı ve biberiye yağları içeren cildin toksinlerden arındırıcı gece bakım kremi, 30 ml, 695 TL

CLINIQUE, Super Rescue, sekiz farklı antioksidan içeriğiyle zenginleştirilmiş yoğun gece nemlendiricisi, 50 ml, 159 TL

REN, Invisible Pores Detox Mask, siyah noktaları giderme, ölü deriyi atma ve hücreleri yenileme özellikleriyle cildi arındırıyor. 50 ml, 115 TL

2

DERMALOGICA, Antioxidant Hydramist,Bezelye özüyle anında sıkılaştırma etkisi yaratan, cilde nem ve canlılık sunan bu yüz spreyi gün içinde kolayca kullanabilirsiniz. 150 ml, 164 TL

DARPHIN, 8 Flower Nectar, gül, lavanta, yasemin gibi 8 farklı bitki özüyle kırışıklarla savaşan besleyici bakım yağı, 15 ml,

CAUDALIE, Crushed Cabernet Scrub, içeriğinde öğütülmüş üzüm çekirdeği, esmer şeker ve üzüm yağı bulunan bu vücut peeling’i cildi arındırıyor ve selülit görünümünün azalmasına destek veriyor. 150 gr, 72,50 TL

BABOR, Detoxifying Vitamin Cream SPF 15, yaşlanmasına sebep olan çevresel faktörleri azaltmaya ve antioksidan içeriğiyle cildin güçlenmesine yardım ediyor. 50 ml, 477 TL

OROGOLD, 24 karat altın, deniz yosunu, kolajen ve aloe vera içeriğiyle hücrelerin nemlenmesine karşı etki gösteren yosun maskesi, 496 TL

Orogold Ankara Lansmanı

OROGOLD Ankara Lansmanı

İçeriğinde 24K altın barındıran ve tüm cilt tipleri için ideal çözümler sunmayı amaçlayan OROGOLD, geçtiğimiz ay Ankara CEPA Douglas mağazasında bir tanıtım etkinliği düzenlemişti.
Orogold ürünlerini uzmanından dinlemek hem de bu ürünlerle cilt bakımı yaptırmak üzere  ben de bu etkinliğe katıldım.

IMG_9441

Yasemin Hnm. hem ürünleri tek tek tanıttı, hem de cildimin ihtiyacına göre bir cilt bakımı uyguladı.  Genel olarak ürün lansmanlarında yapılan cilt bakımları mini bir programdan oluşur ve ürünün etkilerini birkaç kullanımdan sonra daha iyi görebileceğiniz söylenir.

 

Ancak  OROGOLD çok farklı. İlk kullanımda sonuçları görebiliyorsunuz. Cildim resmen ışıl ışıl parladı, aydınlandı.

 

Kullanılan tüm ürünleri beğendim ancak çok çok beğendiğim iki ürünü özellikle sizlerle paylaşmak istedim.
OROGOLD - Deep Peeling
Özellikle siyah nokta ve geniş gözenekler için arındırıcı maske Su ile birleştiği anda cildi  ısıtma özelliğine sahip. Yüzünüz ısınıyor, gözenekleriniz açılıyor, bu arada içeriğinde 24K altın barındıran ürün de cildinize nüfuz ediyor. Ilık su ile durulandığı anda etkisini görüyor ve hissediyorsunuz. Cildiniz yenilenmiş,  tüm kirlerden arınmış, pırıl pırıl ve yumuşacık oluyor. Fiyatı 499 TL.Peeling işleminden sonra maske,  serum, göz kremi ve nemlendirici uygulanarak bakım işlemim tamamlandı. Cildim bebek cildi gibi oldu sanırım artık  Kleopatra’yı daha iyi anlayabiliyorum :))

 

OROGOLD’UN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL BAKIM SETİ

 

 5 Şubat 2014 Çarşamba
OROGOLD COSMETICS 24K SEVGİLİLER GÜNÜ KAMPANYASI BAKIM SETİ
OROGOLD’UN SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL BAKIM SETİYLE SEVDİKLERİNİZE ALTIN DOKUNUŞU….
Altının mikro ölçüdeki parçacıklarıyla diğer doğal içeriklerin  bileşimi olan Amerika’nın ünlü kozmetik markası OROGOLD Cosmetics; Sevgililer Gununde Aşk’a Altın karıştırıyor…

 

Orogold’tan sevgililer günü ozel bakım seti….
Orogold 24K Yoğun Peeling
24K C Booster serum
24K Vücut Kremi
24K El Kremi
’24K Yogun Peeling Jel’ ürünü içerisindeki altın tozları içeren C vitamini Askorbic acid E vitamini Tokoferil asetat ve yeşil çay gibi etken maddelerden formüle ediliyor. Hücresel yenilenme sürecini hızlandırıp daha genç bir cilt görünümü sağlıyor. Kuru cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirdiğiniz peeling jel istenmeyen ölü derileri ılık su yardımıyla anında gideriyor. Ürün, cildinizin ihtiyacı olan yağa ise zarar vermeyecek şekilde tahriş etmeden arındırılması üzerine formulize edilmiş.

24K Gold C Vitaminli Booster Cilt Bakım Serumu’ cildinize kıyaslanmaz bir ışıltı ve aydınlık bir tazelik vaat ediyor. Antioksidan özelliği  ile cilt gözeneklerini sıkılaştırıp, ciltteki renk pigmentasyonu dengeleyip cilde bambaşka bir enerji ışıltısı veriyor. 

İçerisindeki C ve E vitamini ise kuruyan cildiniz için yoğun bir nem sağlayarak günlük bakımınız için pırıl pırıl bir başlangıç olma özelliği taşıyor. Cildi, serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor.
24K  Vücut Spreyi, İçeriğindeki yağ özleriyle cildinizi anında nemlendiriyor. Bu benzersiz yatıştırıcı etkili altın vücut spreyi ile ferahlığa kavuşun
Bu karşı koyamayacağınız sprey, cildinizde tazelik hissi ve hoş bir esans bırakır.

24K El Kremi, Yoğun nemlendirici etkili el bakımı. Kuru, pul pul olmuş cildi iyileştirmek için anahtar besinleri sağlıyor. Nemlendirici Kompleksi cilt suyunu arttırmak için nem bariyeri oluşturur. Cildi inanılmaz derecede yatıştırır ve canlandırır. Ellerinizin yumuşak, pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar. 

Orogold’tan Sevdiklerinize Altin dokunusu…

Altının mikro ölçüdeki parçacıklarıyla diğer doğal içeriklerin bileşimi olan Amerika’nın ünlü kozmetik markası OROGOLD Cosmetics; Sevgililer Gununde Aşk’a Altın karıştırıyor…
84678-344x340Orogold’tan sevgililer günü ozel bakım seti….
Orogold 24K Yoğun Peeling
24K C Booster serum
24K Vücut Kremi
24K El Kremi’24K Yogun Peeling Jel’ ürünü içerisindeki altın tozları içeren C vitamini Askorbic acid E vitamini Tokoferil asetat ve yeşil çay gibi etken maddelerden formüle ediliyor. Hücresel yenilenme sürecini hızlandırıp daha genç bir cilt görünümü sağlıyor. Kuru cildinize dairesel hareketlerle masaj yaparak yedirdiğiniz peeling jel istenmeyen ölü derileri ılık su yardımıyla anında gideriyor. Ürün, cildinizin ihtiyacı olan yağa ise zarar vermeyecek şekilde tahriş etmeden arındırılması üzerine formulize edilmiş.24K Gold C Vitaminli Booster Cilt Bakım Serumu’ cildinize kıyaslanmaz bir ışıltı ve aydınlık bir tazelik vaat ediyor. Antioksidan özelliği ile cilt gözeneklerini sıkılaştırıp, ciltteki renk pigmentasyonu dengeleyip cilde bambaşka bir enerji ışıltısı veriyor.
İçerisindeki C ve E vitamini ise kuruyan cildiniz için yoğun bir nem sağlayarak günlük bakımınız için pırıl pırıl bir başlangıç olma özelliği taşıyor. Cildi, serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor.

24K Vücut Spreyi, İçeriğindeki yağ özleriyle cildinizi anında nemlendiriyor. Bu benzersiz yatıştırıcı etkili altın vücut spreyi ile ferahlığa kavuşun
Bu karşı koyamayacağınız sprey, cildinizde tazelik hissi ve hoş bir esans bırakır.

24K El Kremi, Yoğun nemlendirici etkili el bakımı. Kuru, pul pul olmuş cildi iyileştirmek için anahtar besinleri sağlıyor. Nemlendirici Kompleksi cilt suyunu arttırmak için nem bariyeri oluşturur. Cildi inanılmaz derecede yatıştırır ve canlandırır. Ellerinizin yumuşak, pürüzsüz ve esnek olmasını sağlar.