ISABEY PARIS

İlhamını inci mücevherinden alan I S A B E Y PARIS in eşsiz “ÜÇ İNCİ” kokusu ve 1 erkek kokusu bulunuyor…

Isabey, Maurice Loewe liderliğinde ve Henry James de Rothschild ile birlikte 1924 yılında kuruldu. Parfüm Evi, eşsiz kalitedeki tasarımları ve lüks sunumları ile kısa zamanda tanındı. Görkemli şişeler, sanatçı “Julien VIARD” tarafından yaratılmıştır. Mücevher kutusunu andıran tasarımlar ve ihtişamlı şişeler, bu zarif kokular için bir zorunluluk haline dönüştü.
Tarihi olaylar nedeniyle, Isabey Parfüm Evi 1941 yılında kapandı. Uyuyan güzel, 2000 yılından itibaren efsanevi kokuların sınırlı sayıda yeniden düzenlenmesiyle yavaş yavaş canlanmaya başladı
Isabey sadece dünyanın en iyi parfümerilerinde ve çok katlı mağazalardaki “Haute Parfumerie” bölümlerinde satılmaktadır.

Les Trois Perles – Üç İnci « Özel Koleksiyon »
Parfüm Özleri


20 yılların ilk yıllarından itibaren, “Isabey Paris Parfümleri” mücevher kutusunu andıran kutu eşliğinde eşsiz inci şeklindeki şişelerde sunulan, lüks ve görkemli kokular olarak biliniyordu.
Bu mirasın bir devamı olarak, Isabey Paris parfüm severlere, “ÜÇ İNCİ” koleksiyonu sunar: Her İnci farklı bir renkle ilişkilendirilmiştir, her renkte bir sembol vardır: aşk için beyaz; mutluluk için sarı; başarı için siyah.

Isabey Paris’in bu ikonik kokuları Parfüm Özü olarak yeniden tasarlanmıştır. Beyaz deri ile yoğunlaştırılmış “La Perle de Gardenia”; sümbül özü ile baharatlı “La Perle de Lys Noir”; toz iris ile zenginleştirilmiş ‘”La Perle de La route d’Emeraude “.

Üç İnci”, üç koku, üç hikaye, ama tek bir rüya: Kadın’ları kutlamak

*** La Perle de Gardénia – Parfüm Özü; Aşk’ın sembolü “Beyaz İnci”
Orjinalinden daha oryantal, daha zengin çiçek içeren, daha yoğun, amberli ve beyaz deri ile etkisi arttırlmış;
*** La Perle de Lys Noir – Parfüm Özü; Başarı’nın sembolü “Siyah İnci”
Daha yoğun, daha oryantal ve odunsu çiçeksi, tuberose çiçeği özü ile baharatlanarak hazırlanmış;
*** La Perle de la route d’Emeraude – Parfüm Özü; Mutluluk’un sembolü “Altın Inci”
Çiçek yoğunluğu daha da artan, iris’in katılımıyla kadınsı, tarçın baharatlı gül ve yasemin buketi ile lüksü hissettiren bir kokudur.

*** L’Ambre de Carthage – Erkek Parfümü
Antik Kartaca, uzak diyarlardan kapalı ender bulunan ve değerli kokular taşıyan gemilerle, deniz ticaretinin başkentlerinden biri olarak bilinir. ISABEY, gizemli ve bilinmeyen vahşi topraklarda yaşanan her maceranın üstesinden gelmeyi bilen erkekler için çok özel bir parfüm yarattı.
“L’Ambre de Carthage” hayatı uzun, zorlu yolculuktan ibaret olan macera ruhu taşıyan erkeklerin vazgeçilmez kokusu olmuştur.

ISABEY PARIS parfümlerini, Istanbul’da HARVEY NICHOLS Kanyon, BEYMEN Zorlu, BRANDROOM Nisantasi, BRANDROOM Suadiye ve HOME OF SCENTS Nişantaşı, Ankara’da HARVEY NICHOLS Next Level mağazalarında bulabilirsiniz.