OROGOLD

OROGOLD COSMETICS ile Cildinize 24K Altin Bakimi!

« 1 arasında 2 »

Bugüne kadar vücudumuzda sadece aksesuar olarak kullandığımız altın, artık hücrelerimizden içeri kadar işliyor. Altının; çok az bilinen tedavi edici, yeniden yapılandırıcı ve hücre yenileyici özelliklerini keşfeden Amerika’nın ünlü kozmetik markası OROGOLD Cosmetics; içeriğindeki 24 ayar altın parçacıklarıyla cilt bakımında çığır açarak, altının ışıltılı ve saf güzelliğini cilde taşıyor.

Bileşimindeki 24 ayar altın, dokuların kaybettiği elastikiyetin tekrar kazanılması, kolajen kaybının azalarak mümkün olduğunca yavaşlatılması ve cilt sarkmasını önleyici olması açısından kaçınılmaz bir çözüm. OROGOLD Cosmetics, sağlıklı cilt hücreleri yaratmak için bazal tabakanın  hücresel gelişimini uyarıp cildi tedavi ediyor. Aynı zamanda hücresel yenilenmenin canlanarak hızlanmasını sağladıktan sonra ciltte sıkılaşma  etkisi de yaratıyor.

Tüm cilt tipleri için  ideal çözümler sunan OROGOLD COSMETICS, altının doğadaki en saf ve işlenmemiş haliyle  bayanlar için doğallığı ve ışıltıyı en ön planda tutuyor.

OROGOLD COSMETICS‘i Istanbul’da HARVEY NICHOLS Kanyon, BEYMEN Zorlu, OROGOLD EXCLUSIVE STORE Nişantaşı ve Ankara’da HARVEY NICHOLS Next Level mağazalarında bulabilirsiniz.