Orogold Ankara Lansmanı

Orogold Ankara Lansmanı

OROGOLD Ankara Lansmanı

İçeriğinde 24K altın barındıran ve tüm cilt tipleri için ideal çözümler sunmayı amaçlayan OROGOLD, geçtiğimiz ay Ankara CEPA Douglas mağazasında bir tanıtım etkinliği düzenlemişti.
Orogold ürünlerini uzmanından dinlemek hem de bu ürünlerle cilt bakımı yaptırmak üzere  ben de bu etkinliğe katıldım.

IMG_9441

Yasemin Hnm. hem ürünleri tek tek tanıttı, hem de cildimin ihtiyacına göre bir cilt bakımı uyguladı.  Genel olarak ürün lansmanlarında yapılan cilt bakımları mini bir programdan oluşur ve ürünün etkilerini birkaç kullanımdan sonra daha iyi görebileceğiniz söylenir.

 

Ancak  OROGOLD çok farklı. İlk kullanımda sonuçları görebiliyorsunuz. Cildim resmen ışıl ışıl parladı, aydınlandı.

 

Kullanılan tüm ürünleri beğendim ancak çok çok beğendiğim iki ürünü özellikle sizlerle paylaşmak istedim.
OROGOLD - Deep Peeling
Özellikle siyah nokta ve geniş gözenekler için arındırıcı maske Su ile birleştiği anda cildi  ısıtma özelliğine sahip. Yüzünüz ısınıyor, gözenekleriniz açılıyor, bu arada içeriğinde 24K altın barındıran ürün de cildinize nüfuz ediyor. Ilık su ile durulandığı anda etkisini görüyor ve hissediyorsunuz. Cildiniz yenilenmiş,  tüm kirlerden arınmış, pırıl pırıl ve yumuşacık oluyor. Fiyatı 499 TL.Peeling işleminden sonra maske,  serum, göz kremi ve nemlendirici uygulanarak bakım işlemim tamamlandı. Cildim bebek cildi gibi oldu sanırım artık  Kleopatra’yı daha iyi anlayabiliyorum :))