Hakkımızda

Kasım 2010 yılında kurulan HUMER Dış Ticaret Limited Şirketi, dünyanın önde gelen cilt bakım markası OROGOLD COSMETICS, nish parfüm markaları LE GALION, ISABEY PARIS ve REEM ACRA’nın Türkiye mümessilliğini yapmaktadır.

OROGOLD, İçeriğinde 24 karat altın bulunan çok özel anti-aging cilt bakım ürünlerini siz seçkin müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Kozmetik ürünleri ile ülkemizde saygın bir yer edinen şirketimiz, tecrübeli yönetim kadrosu ve eğitimli uzman kadrosu ile ülke genelinde çok seçkin kozmetik mağazalarında OROGOLD ürünlerini satışa sunmuştur. Amerika’nın sevilen markası OROGOLD’u , Harvey Nichols Kanyon İstanbul, Next Level Harvey Nichols Ankara, Nişantaşı Brandroom İstanbul, Suadiye Brandroom İstanbul, Zorlu Avm BEYMEN İstanbul ve Home Of Scents İstanbul mağazalarında bulabilirsiniz.

HUMER Diş Ticaret cilt bakım markasının yanı sıra bünyesine eklediği nish parfümler markalarıyla da büyümeye devam etmektedir.
Firmanın ilk nish parfüm markası dünyaca ünlü tasarımcı REEM ACRA‘ nin parfüm koleksiyonu oluşturuyor. Parfum koleksiyonuna New York Saks Fifth Avenue, Blooming Dales, Bergdof Goodman’dan sonra Turkiye’de parfüm tutkunlarıyla buluştu.

Humer Dış Ticaret, 2015’te 2 nish parfüm markasını daha bünyesine ekledi.  İnci kokulu parfümü el yapımı mücevher sandık ambalajında sunan ISABEY PARIS ve Mİss Dior ve Lanvin’in tasarımcısının son eseri LE GALION.

Humer Dış Ticaret, 2016’nın ikinci yarısında da 2 nish parfüm markasını daha siz parfüm tutkunlarının beğenisine sundu. Birbirinden farklı 4 koku ve içerik ve minimalist kodların yer aldığı lüks tasarımıyla dikkat çeken Fransız modacının kendi adıyla çıkarttığı koleksiyon JACQUES FATH ve “erkekler artık tek bir modanın içinde sıkışıp kalmayacak, tüm moda akımlarından etkilenerek kendi tarzlarını yaratacaklar” diyen ve kalıcı, tutkulu kokularıyla dikkat çeken Fransız modacı FRANCK BOCLET

Markalarımızı , Beymen Zorlu İstanbul, Harvey Nichols Kanyon İstanbul, Nişantaşı Brandroom Nişantaşı ve Suadiye İstanbul ve Home Of Scents Nişantaşı İstanbul mağazalarında bulabilirsiniz.

HUMER Dış Ticaret, her alanda kaliteyi ilke edinmiş olup, arzuladığınız ve ihtiyacınız olan ürünleri ülke genelinde en seçkin bayilerimiz aracılığıyla siz müşterilerimize sunmaktan gurur duymaktadır.

İlkelerimiz

Kurulduğumuz günden bugüne kadar müşteri, bayi ve tedarikçilerimizle kurduğumuz ticari ve insani ilişkilerde karşılıklı güven ve saygıyı ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Bu doğrultuda kaliteli ürün ve hizmet sunmayı temel ilke olarak benimsiyoruz. HUMER Dış Ticaret olarak, ürün ve hizmetlerimizi bugün olduğu gibi gelecekte de bu temel ilkemize bağlı kalarak sunmaya devam edeceğiz…

Bunun için kalite politikası olarak;

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yasal mevzuata, standartlara ve belirlenen özelliklere uygun ürün ve hizmet vermeyi,
  • Süreçlerin belirlenen performans göstergelerine ve istenen süreye uygun olarak gerçekleşmesi için kaynakları planlı ve etkin kullanmayı,
  • Çalışanlarımızı sürekli geliştirme bilinciyle eğiterek, ürün ve hizmet kalitesini üst düzeye çıkarmayı,
  • Tedarikçilerimizin sistemin ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeğinden yola çıkarak işbirliğini artırmayı,
  • Yapılan ve/veya yapılması planlanan tüm faaliyetlerimizin sonucunda, çevreye verilecek zararları ortadan kaldırarak veya en aza indirerek yasal şartlara uymayı, benimsedik.
Kurucu Ortaklar

Merve Gümüşyazıcı

Miami

TED Koleji, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü, Harvard Business School’da eğitimini tamamlamış uzun yıllar finans sektöründe yönetici olarak görev yapmıştır.

Hülya Uyar

İstanbul

TED Koleji, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde eğitimini tamamlamış, uzun yıllar finans ve sigorta sektöründe yönetici olarak görev yapmıştır.